Ekonomi

Brooks Brothers’dan 23 Nisan’a Özel İndirim

Brooks Brothers’dan 23 Nisan’a Özel İndirim 23 Nisan’da çocukları mutlu etmenin yolu Brooks Brothers’dan geçiyor. Birbirinden şık kombinlerden oluşan Brooks Brothers çocuk koleksiyonu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel 20-23 Nisan tarihleri arasında %23 indirimle satışa sunulacak.

Brooks Brothers çocuk koleksiyonu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel 20-23 Nisan tarihleri arasında %23 indirimle satışa sunulacak.  200 yıllık geçmişiyle Amerika’nın efsanevi ve köklü markası Brooks Brothers, çocuklar için hazırladığı koleksiyonda kaliteli ürünleri ile 23 Nisan’da da şıklıktan ödün vermiyor.

Brooks Brothers miniklere bayram coşkusunu yaşatmak için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir fırsat sunuyor. 20-23 Nisan tarihleri arasında tüm Brooks Brothers mağazalarındaki çocuk koleksiyonu ürünleri %23 indirimle keyifli anlar yaşamak isteyen ebeveynleri ve çocukları bekliyor. Tüm çocuklar Brooks Brothers’ın zengin koleksiyonu ile hem daha şık görünecek hem de çocuk olmanın keyfini yaşayacak.

 

Minikleri 23 Nisan’da mutlu etmek için İstanbul Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Panora AVM ve İzmir Konak Pier AVM Brooks Brothers mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu