Biyografi

Bir Sürpriz Aşk İtirafı Daha

​Survivor 2016’ya büyük damga vuran isimlerden biri olan Yunus Günçe, geçmişte Berna Öztürk ile sevgili olduklarını söyleyerek “Sevgili olduk. Sonra aklı başına geldi, büyüdü ve beni bıraktı.

TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ isimli programa katılan Berna Öztürk ve Yunus Günçe, geçmişte sevgili olduğunu açıkladı.

ÇOK BÜYÜK BOMBA VAR

Survivor 2016’da başarılı bir performans gösteren Yunus Günçe, “Sizin arkadaşlığınız çok eskiye dayanıyor” sözlerine, “Çok büyük bomba var. Şimdi tüm Türkiye’ye çok güzel bir şey açıklayacağız. Berna Öztürk benim eski çıktığım. Haliyle ben de onun eski çıktığıyım. Çünkü o zaman çok küçüktük ve çıkılıyordu. Uzun zaman oldu, 15 sene rahat var.

AKLI BAŞINA GELDİ BENİ TERK ETTİ

Eski sevgiliden arkadaş olmaz’ önermesine katılmadığını söyleyen Günçe, “O zaman bir müzik televizyonunda VJ’im. Bir stadyumda Metellica konseri vardı. Arkamdan ‘Yunus’ diye bir ses geldi. Döndüm, Berna’nın kafasında bir taç var. ‘Seninle bir şey konuşmam lazım. Ben uzaydan geldim. Bir gün burada kalacağım. Bana dünyada en sevdiğiniz insanı beraberinde getirebilirsiniz dediler. 

Ben de seni götürmek istiyorum. ‘Götür beni gittiğin yere’ şarkısını söyledim. Sevgili olduk. Sonra aklı başına geldi, büyüdü, beni bıraktı. Eski sevgiliyle arkadaş olur. Bazı sevgililerden arkadaş olmaz, sebebi de ayrılış biçimidir. Ben bu kızla nasıl arkadaş olmayayım?

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu