Spor

Beşiktaş’ın İşte O Dev Planı

Beşiktaş’ta Hakan Kalkavan tarafından yapılan “şampiyonluk erken gelecek” tartışmaları hararetlendirdi. Bazı yöneticiler 30’uncu haftada Fenerbahçe, diğerleri ise 32’inci haftada Kasımpaşa maçından sonra şampiyonluk turu atılacağı konuşuluyor.

Hatta iddiaya bile giriliyor. Bir başka iddia ise Şenol Güneş’in Beşiktaş’ın başında Fatih Terim’in Galatasaray’ın yakaladığı 4 sene peş peşe şampiyon olma rekorunu tarihe gömeceği. Takımın havasını Gordon Milne’in “kolej takımı” Beşiktaş’ına benzeten yöneticiler “O zamanın kolej takımı şimdinin efendisi oldu” diyerek takımlarıyla gurur duyuyorlar.

DEPLASMAN ÖRNEĞİ

Herkes Beşiktaş’ı şimdiden şampiyon ilan etti. Şenol Güneş ise tedbiri asla elden bırakmıyor. oynanmadan hiçbir maçın kazanılmadığına dikkatleri çeken tecrübeli teknik adam özellikle önümüzdeki dönemde oynanacak deplasman maçları için dikkatleri çekti. Şubat ayını TT Arena’da Galatasaray’la oynayacakları maçla tamamlayacak olan Beşiktaş’ta, Mart’ta çıkılacak Antalya derbisi Güneş’in gözünü korkutuyor. Ayrıca sezon sonuna kadar Beşiktaş, Başakşehir, Bursaspor ve Gaziantep’le de deplasmanda oynayacak. Bursa dışında Beşiktaş’ın deplasmana gideceği her takımın bir iddiası var.

ŞENOL GÜNEŞ: OYNADIĞINIZ OYUNDAN KEYİF ALIN

Peş peşe ikinci defa şampiyon olup 3’üncü yıldızı takmak için haftaları saymaya başlayan Beşiktaş’ta herkes “Şenol Güneş’in” büyüsünü konuşuyor. futbolcularını özgür bırakan, mutlu olmalarını sağlayan, onlarla ego yarışına girmeyen, hiçbir oyuncusunu basının önüne atmayan Güneş her fırsatta oyuncuların “oynadığınız oyundan keyif alın” açıklamasında bulundu.

Her fırsatta oyuncuları ile futbol konuşmaları yapan Güneş, “sizin üzerine para aldığınız bu oyunu sokakta çocuklar, halı sahada kelli felli adamlar eğlenmek için yapıyor. O kelli felli adamlar sizin gol atmanız için onlarca para verip tribüne geliyor. sokaktaki çocuk kendisine Oğuzhan, Talisca, Quaresma densin diye arkadaşlarıyla kavga yapıyor. Nasıl bir iş yaptğınızın farkında olun. Ve keyif alın vede Keyif verin.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu