Gap

Baydilli UYGAD Üyelerini Ağırladı

Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (UYGAD) Güneydoğu ve Şanlıurfa Temsilciliği Üyeleri, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ziyaret etti. Başkan Baydilli, UYGAD üyelerine hizmetlerini anlatırken, gazetecilerle fikir alışverişinde bulundu

Şanlıurfa’da temsilciliği açılan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği’nin (UYGAD) Şanlıurfa Temsilciliği Üyeleri Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarete UYGAD Güneydoğu ve Şanlıurfa Temsilcisi M. Sıtkı Aloğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, UYGAD üyelerine Karaköprü Belediyesi’nin hizmetlerini ve projeleri aktarırken, öneri ve taleplerini dinledi.

Başkan Baydilli, UYGAD üyelerinin ziyaretinden mutluluk duyduklarını ifade ederken, “Özellikle UYGAD’ın Güneydoğu temsilciliğinin Şanlıurfa’da olması ayrıca bir gururdur. UYGAD’ın Şanlıurfa’nın tanıtımı açısından önemli bir rol üstleneceğine inanıyorum. Gazeteci ve yazarlarımıza Karaköprü Belediye’mizin yaptığı hizmetleri ve projeleri anlattık, onların talep ve fikirlerini aldık. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

UYGAD Güneydoğu ve Şanlıurfa Temsilcisi M. Sıtkı Aloğlu ise Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ziyaret ederek UYGAD’ın çalışmalarını aktarmak hem de önerilerde bulunmak için ziyaret ettiklerini aktararak, “Başkanımızla bazı konularda istişarelerde bulunduk. Biz de UYGAD olarak bu konularda çözüm odaklı olarak kendilerine rapor sunacağız. Bugün başkanımıza ziyaretimizin başka bir nedeni de özellikle Yaşam Park projesinin bitmesini beklediğimizi aktarmaktı. Bu proje hem Şanlıurfa’nın çehresini değiştirecek hem de birçok kişiye istihdam olanağı sunacak. Karaköprü Belediye Başkanımıza bizi ağırladığı için UYGAD adına teşekkür ediyorum” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ziyaret sonrası UYGAD üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör Ramazan Cengiz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu