Gap

Baydilli Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramını Kutladı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Karaköprü 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nde çalışan doktorları ziyaret ederek tıp bayramlarını kutladı.

Kültürel ve sosyal faaliyetlere önem veren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 14 Mart Tıp Bayramı’nda doktorları da unutmayarak Karaköprü 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nde çalışan doktorları ziyaret ederek tıp bayramlarını kutladı. Başkan Baydilli doktorlarla bir süre sohbet ederken,  karanfil ve hediye verdi.
 
Doktorların çok önemli bir görev icra ettiklerini ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin  Baydilli, bu nedenle 14 Mart Tıp Bayramında doktorları ziyaret ederek her zaman onların yanında olduklarını göstermek istediklerini kaydetti. Başkan Baydilli, “Karaköprümüze uzun yıllardır hizmet eden  Karaköprü 1 No’lu Aile Sağlık Merkezi’ni ziyaret ederek burada vatandaşlarımıza hizmet veren doktorlarımızı ziyaret ettik. Sağlık anlamında Şanlıurfa ve Türkiye bir atağa geçti, İnşallah daha iyi yerlere gelecektir. Doktorlarımızın önemini bildiğimiz için bizzat tıp bayramlarını kutlamak için kendileri ile bir araya gelmek istedik. Buradan tüm doktorların tıp bayramını kutluyorum ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek doktorların kutsal bir görev icra ettiklerini sözlerine ekledi.
 
 Başkan Baydilli ziyarette doktorların taleplerini dinlerken, ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör Ramazan Cengiz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu