Güncel

Batmanda Bir Avuç Tebessüm Etkinliği

Batman’ın Kozluk ilçesinde ‘Bir avuç tebessüm’ etkinliği kapsamında hastanede bulunan hastalar ziyaret edilerek hayır duaları alındı.

Batman’ın Kozluk ilçesinde ‘Bir avuç tebessüm’ etkinliği kapsamında hastanede bulunan hastalar ziyaret edilerek hayır duaları alındı.
 

Kozluk Devlet Hastanesinde yatan hastaların, bir nebze de olsa tebessümlerine vesile olmak adına ‘Bir avuç tebessüm’ adlı bir etkinlik düzenleyen Kozluk Gençlik Merkezi gençleri, hastanede yatan, tedavi gören çocuk ve yetişkinleri ziyaret etti.
 

Kozluk Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Rüzgâr, hastanede tedavi gören vatandaşların bir nebzede olsa böylesi bir etkinlikle moral bulduğunu ve yüzlerine tebessüm geldiğini söyledi.
 

Rüzgâr, “Kozluk Gençlik Merkezi ve Kozluk İlçe Spor Müdürlüğümüzle birlikte, Kozluk Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklarımızın, bir nebze de olsa tebessümlerine, hastanede yatan yetişkin hastalarımızın da bir hayır duasına vesile olmak adına Kozluk Devlet Hastanesi çalışanlarıyla ve gönüllü gençlerimizle hastanemize ziyarette bulunduk. Bu ziyaret esnasında çocuk polikliniğinde palyaço gösterisi, balon hediyesi ve ikramlarda bulunduk. Hastanede yatan yetişkinlerin odaları teker teker gezilip geçmiş olsun dileklerinde bulunularak hayır duaları alındı. Bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan ilçe Spor Müdürümüz Abdulbasir Alağaş’a ve hastane müdürümüz Şirin İşcan’a teşekkür ederiz.” dedi. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı