Gap

Batman’da feci kaza gerçekleşti İşçinin makineye kapılan kolu koptu

Batman’da feci kaza gerçekleşti İşçinin makineye kapılan kolu koptu Batman’ın Hasankeyf ilçesinde devam eden çalışmalarda bir işçinin makineye kapılan kolu koptu.

Batman’da feci kaza gerçekleşti  İşçinin makineye kapılan kolu koptu Batman’ın Hasankeyf ilçesinde devam eden çalışmalarda bir işçinin makineye kapılan kolu koptu.
 

Batman’da tamamlanma aşamasına gelen Ilısu Barajı altında kalacak Hasankeyf ilçesinde devam eden çalışmalarda bir işçinin makineye kapılan kolu koptu.

Olay, geçtiğimiz günlerde Dicle Nehri ile Hasankeyf Kalesi arasında yapılan çalışmalar sırasında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kalenin yerinde korunması için başlatılan çalışmalarda, yeni işe başlayan Vedat Kavak, çalıştığı esnada kolunu iş makinesine kaptırdı.

Kolunun kopmasıyla tamamıyla makineye kapılmaktan kurtulan Kavak, çalıştığı şirket tarafından özel bir uçakla Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yapılan ilk müdahalenin ardından Kavak’ın kopan kolunun tekrar takıldığı ve kolunun kullanılıp kullanılmayacağının 48 saat sonra belli olacağı öğrenildi.

 Kavak’ın, Ankara’da bir süre müşahede altında kalacağı belirtildi. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı