Gap

Batman’da Daha İyi Bir Gelecek İçin Kitap Okuma Etkinliği Düzenlendi

Batman’da daha iyi bir gelecek İçin kitap okuma etkinliği düzenlendi TESSEP Batman İl Temsilciliği, kadınlara yönelik kitap okuma etkinliği düzenleyecek.

Tesettür Seferberliği Platformu (TESSEP) Batman İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, 14 Nisan Cumartesi günü kadınlara yönelik kitap okuma etkinliği düzenleneceği belirtildi.

Açıklamada, “Rabbimizin ilk emri okudur. Ne yazık ki günümüzde sosyal medya ve teknolojik ürünlerin yaygınlaşmasıyla gençlerimizin arasında okuma kültürü gün geçtikçe unutuluyor. Cep telefonlarına, internet ve bilgisayara ayrılan vakit, kitap okumaya verilmiyor. Bu durum kültürsüz, ufku dar bir gençliğin yetişmesine neden oluyor. Biz TESSEP olarak hem Rabbimizin oku emrini yerine getirmek hem de gençlerimiz arasında okuma kültürünü yaygınlaştırmak için böyle bir etkinlik düzenlemeye karar verdik.” denildi.

Etkinliğin, Atatürk Parkı’nda saat 13.30’da kadınlara yönelik gerçekleştirileceğinin kaydedildiği açıklamada, bütün kadınlara ve özellikle genç kızlara kitaplarını alarak etkinliğe katılmaları çağrısında bulunuldu. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı