Gap

Başkan Ayhan’ın Talimatıyla Okul Bahçesine Parke Taşı Döşendi

Başkan Ayhan’ın Talimatıyla Okul Bahçesine Parke Taşı Döşendi Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, eğitim kurumlarının sorunlarıyla da yakından ilgileniyor. Başkan Ayhan’ın talimatıyla Yukarubeydaş İlk ve ortaokul bahçesini kilitli parke taşı düşendi.Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, eğitim kurumlarının sorunlarıyla da yakından ilgileniyor.  Başkan Ayhan’ın talimatıyla  Yukarubeydaş İlk ve ortaokul bahçesini kilitli parke taşı düşendi.
Toprak olan okul bahçesinde yağışlı havalarda oluşan çamur nedeniyle öğrencilerin kullanabileceği alanın daralması ve görüntü kirliliği şikayeti üzerine Akçakale  Belediyesi harekete geçti.

Akçakale Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’nce yapılan çalışmalar sonucu  Yukarubeydaş İlk ve Ortaokul bahçesine bin 300 metre kare kilitli parke taşı  döşenerek,  güzel bir görünüme kavuşturuldu. Okul yöneticileri ve öğrenciler, bu hizmetlerinden dolayı Başkan Ayhan’a teşekkür etti.

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan Şunları Söyledi

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, geleceğin teminatı olan çocukların daha nitelikli ortamlarda eğitim görmeleri için bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da üzerine düşeni yapmayı sürdüreceğini söyledi.
Okul bahçesine döşenen kilit parke sonrası olumsuz ortamdan kurtulan öğrencilerin yüzüne yansıyan mutluluğun her şeye bedel olduğunu ifade eden Ayhan, “Belediye olarak okullarımıza her türlü desteği vermeye hazırız. Çocuklarımıza sunacağımız katkı, geleceğimize yaptığımız en önemli yatırımdır. Bu bilinçle eğitim-öğretime ayrı bir önem veriyoruz.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı