Güncel

Başkan Açıkgöz Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi. Öğretmenevi toplanti salonunda muhtarlarla bir araya gelen Açıkgöz, hep birlikte çalışarak başarılı olacaklarını söyledi.


Sorunların Üstesinden Gelmek İçin Birlikte Çalışacağız

Suruç’un 95 mahallesi bulunduğunu ve her mahallenin ayrı sorunu olduğunu ifade eden Açıkgöz , “Mahallelerimizin sorunlarını masaya yatırmak amacıyla bugün bu toplantıyı düzenledik. Sorunlarınızın üstesinden gelmek için birlikte çalışacağız. Öncelikli olarak mahallelerimizin su, altyapı, yol yapımı, tamirat, tadilat ve temizlik gibi sorunlarına ağırlık vereceğiz. Ancak sizlerin bunlardan daha acil sorunları varsa, tabii ki onları da çözmek için çaba sarf edeceğiz.” dedi. Muhtarların Sulama kanalllari drenaj ,dere yatakları ,elektirk ,alt yapi ust yapi ve temizlik konuları ile ilgili taleplerini dinleyen ve sorularını yanıtlayan Başkan Açıkgöz , Amacımız vatandaşlarımıza kış aylarında rahat bir yaşam sağlamak. Bir yandan ekiplerimiz yollarımızın yapımına devam ederken , diğer yandan zabıta ekiplerimiz kaldırım işgalleri ve seyyar satıcılarla ilgili denetimleri arttıracak temizlik ekiplerimiz de cadde ve sokakların temizliği için daha fazla mesai harcayacak.” ifadelerini kullandı.


 

Muhtarlarımızla Sık Sık Bir Araya Gelmeye Devam Edeceğiz

Merkeze bağlı muhtarlıklar ve köy muhtarlarının sorun ve taleplerini birliklerini dile getiren Açıkgöz muhtarlarımızla sık sık bir araya gelmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. Yaklasik iki saat suren toplantida ilçede görev yapan muhtarlar kendileri ile sık sık bir araya gelip her fırsatta bir araya gelen Kaymakam ve Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz’e teşekkür ettiler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı