Spor

Baba Ocağında Teknik Direktörünü Eşleştirdi Nedir Bu Haliniz

​Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman’la görüşme yaptı, “Ne bu haliniz, Antep bile deplasmanda galip geldi. Takım, ligde küme düşme potasına girdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, miting yapmak için gittiği Rize’de Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman ile bir görüşme yaptı. Erdoğan’ Karaman ile görüşmesinde “Dik duruyoruz” mesajı verdi.

BORÇLANMADAN DİK DURMAYA ÇALIŞIYORUZ

Rize mitingin sonunda Cumhurbaşkanı ile bir araya gelen teknik direktör Hikmet Karaman ve kulüp Başkanı Metin Kalkavan’ Recep Tayyip Erdoğan’ “Ne bu haliniz, bak Antep bile deplasmanda galip geldi” sorusuna teknik direktör Karaman, “Efendim, kulüp olarak mali disiplinden taviz vermeden, kulübü daha fazla borca sokmadan dik durmaya çalışıyoruz. Diğer takımlar özellikle devre arası transferinde aşırı bir borçlanmaya giderek, kadrolarına takviyeler yaptılar biz ise bütçemizi aşmadan bu yarışta dik durmaya çalışıyoruz.

O İŞİ UNUT İŞİNE ODAKLAN

Bu sözler sonrası Erdoğan’, teknik direktör Hikmet Karaman’ın elini tutarak “O işi unut ve işine odaklan” dediği ve ligde alınan başarısız neticelerden dolayı çok kızgın olduğu görüldü.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu