Biyografi

Ayakkabının geleceği AYMOD’da şekillenecek

Ayakkabının geleceği AYMOD’da şekillenecek 59’uncu AYMOD Fuarı, 4 Nisan’da CNR EXPO Yeşilköy’de açılıyor Kendi alanında Türkiye’nin en büyük dünyanın ikinci büyük fuarı AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 4 Nisan’da açılıyor. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) iş birliğind

Kendi alanında Türkiye’nin en büyük dünyanın ikinci büyük fuarı AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 4 Nisan’da açılıyor. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) iş birliğinde Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) ve KOSGEB tarafından desteklenen fuarda, ayakkabı sektörüne yön veren yerli ve yabancı 400’ün üzerinde firmanın 1.000’den fazla markası yer alacak. Bu yıl 59’uncusu düzenlenecek fuarın açılışı, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde TİM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve TASD Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Gürsoy’un katılımı ile yapılacak.

 
 

AYMOD’da kadınlar Yörük çadırından dünyaya açılacak

Ayrıca Selçuklu’dan günümüze kadar 1.000 yıldır ayakkabı yapımıyla uğraşan Denizli’nin Yeşilova Köyü’deki kadınlar, fuarda ilk kez kurulacak Yörük çadırı ile ihracata göz kırpacak.
Ayakkabıda Robotik Otomasyon’un da tanıtılacağı enstelasyon ile fuarda geçmişten günümüze ayakkabı üretimi sergilenecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı