Güncel

Avansas’ın Ramazan Paketleri İle Tüm İşyerleri Paylaşmanın Mutluluğunu Yaşayacak

Yardımlaşma ve paylaşma duygusunu en çok hissetiğimiz zaman olan 11 ayın sultanı ramazan ayı geldi ve yardımseverler için her bütçeye uygun erzak kolileri satışa sunuldu. Avansas.com üç farklı paket halinde satışa sunduğu ramazan kolileri ile bu yıl da paylaşmayı teşvik ediyor.


“İşyerinin alışveriş yeri” Avansas.com, üç farklı ramazan paketi ile bu yıl da ramazanda paylaşmayı teşvik ediyor. Bir ailenin ramazanda ihtiyaç duyduğu temel gıda ürünlerinin tamamı Avansas’ın ramazan kumanyalarında sunuluyor. Şirketler, yardım kuruluşları ve yardımsever kişiler hem çalışanları hem de ihtiyaç sahipleri için Avansas.com’dan tek tıkla ramazan paketi satın alabiliyor. Üstelik Avansas.com avantajlı fiyatlarla kapınıza kadar ulaştırıyor.

Yardımlaşma ve paylaşma duygusunu en çok hissetiğimiz zaman olan 11 ayın sultanı ramazan ayı geldi ve yardımseverler için her bütçeye uygun erzak kolileri satışa sunuldu. Avansas.com üç farklı paket halinde satışa sunduğu ramazan kolileri ile bu yıl da paylaşmayı teşvik ediyor.

Şirketlerin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen sosyal yardım kurumları ve yardımsever kişiler de Avansas.com’dan kolayca sipariş veriyor. Üstelik Avansas.com’un siparişleri kapıya teslim ediyor olması ramazan kolisi taşımanın zorluğunu da ortadan kaldırıyor.

Avansas.com müşterilerinin talep ve beklentilerine göre hazırladığı ramazan kolilerinde, bir ailenin ihtiyaç duyduğu tüm temel gıda malzemelerine yer vermiş durumda. Avansas, 200.000’den fazla müşterisi ramazan kolisi alışverişlerini de güvenle yapabilsin diye en kaliteli markalardan oluşan üç farklı boy ramazan paketini satışa sunuyor. Bu paketler arasında Avansas Ramazan Kolisi, Avansas Büyük Ramazan Kolisi ve Avansas Mega Ramazan Kolisi bulunuyor.

Avansas, rekabetçi fiyat politikası gereği en zengin içerikle en uygun maliyeti hesaplayıp kaliteden ödün vermeden hazırladığı bu paketleri, KDV dahil 46,90 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Paketlerde pirinç, şeker, un, tuz, salça, makarna, ayçiçek yağı, çay gibi temel besin maddelerinin yanı sıra hazır çorba, zeytin ve reçel gibi ürünler de yer alıyor. Kumanya paketi almayı düşünenler için özenle seçilen bu ürünler, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürecek.

Avansas.com, İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Tekirdağ illerinde belli bölgelerden verilen siparişleri kendi araçları ile 1 iş gününde adrese teslim ediyor. Diğer bölgelerden verilen siparişler ise aynı gün anlaşmalı kargo firmaları ile adresinize gönderiliyor. Böylece koli taşıma derdi de ortadan kalkmış oluyor. Üstelik 75 TL’nin üzerindeki siparişlerde kargo ücretinin olmaması önemli bir avantaj sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu