Teknoloji

​Asus Amiral Gemisi Gl702zc Amd Ryzen

​Asus Amiral Gemisi Gl702zc Amd Ryzen ile bir ilke imza atan asus rekabet gücünü yükseltmek amacıyla amd işlemciyi dizüstü bilgisayarda kullandı, Oldukça performansı yüksek Gl702zc Amd Ryzen ile piyasayı ele alacak.

ROG Strix GL702ZC AMD Ryzen ™ 7 işlemcisine sahip dünyanın ilk oyun dizüstü bilgisayarıdır. ROG’un oyun tasarım mirasına sahip AMD devrimci Ryzen platformunun katıksız gücünü bir araya getiren ROG Strix GL702ZC, çok çekirdekli oyuncuların ve kullanıcıların zorlu, çoklu ortam ağırlıklı iş yükleri gereksinimlerini karşılamak için inanılmaz bir performans sunacak şekilde tasarlanmıştır. 

Oyun oynamak için rekabet gücünü arttıran ROG Strix GL702ZC, inanılmaz görseller için 17 inç geniş görüş paneli, hızlı, doğru denetim için anti-ghosting özelliğine sahip arkadan aydınlatmalı klavye ve çok sayıda oyun odaklı ROG Oyun Merkezi ile sekiz-çekirdeğin arkasında incelikle ayarlanmış bir silahtır. 

 
 

 

Asus Gl702zc Amd İle Eşsiz İşlem Gücü

AMD Ryzen ™ 7 1700 işlemci ve Radeon ™ RX580 ekran kartı ile en üst düzeyde bilgi işlem gücünü deneyimleyin. 8 çekirdek ve 16 iş parçacığı ile Ryzen 1700 CPU, 3.7GHz’lik bir maksimum turbo hızına sahiptir. Ryzen 1700, eşzamanlı çoklu işleme teknolojisi (SMT) ve performans ve enerji tüketimini akıllıca optimize eden SenseMI teknolojisine sahip yeni Zen mikro mimarisi ile birlikte ROG Strix GL702ZC’nin rekabette üstünlüğü sağlayan mükemmel bir performans sunar. 8GB’a kadar GDDR5 VRAM ile AMD Radeon RX580 grafikleri, en zorlu sanal gerçeklik uygulamalarında bile, ROG Strix GL702ZC’de görsel deneyimleri en üst düzeye çıkarır. 

 
 

 

 

 

Asus Gl702zc En Yeni Ryzen™ Platformu 

AMD Ryzen ™ 7 serisi, 14nm FinFET üretim sürecine dayanan yeni Zen mikro mimarisi ile yarının zorlu bilgisayar ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiştir. 
Ryzen 7, önceki nesil AMD Excavator (Ekskavatör) CPU’ları için saat başına % 40 daha fazla talimat veriyor ve bu da hardcore oyuncuları memnun etmek için muazzam bir güç sunuyor. Eşzamanlı çoklu okuma teknolojisi (SMT) ve yüksek bant genişliğine sahip bir sistem, performansı daha da artırarak Ryzen 7’nin oyun, medya akışı ve multimedya iş yükleri gibi ağır taleplerin kolayca üstesinden gelmesini sağlamaktadır. 

 
 

 

Asus Gl702zc AMD SenseMI Teknolojisi 

AMD SenseMI teknolojisi, yapay zeka ile öğrenme prensibi üzerinden, yüksek oranda optimize edilmiş oyun deneyimleri yaşamanızı sağlar. Sensörleri, sistemi saniyede 1.000 kez izleyen ve çeşitli sinyalleri yüksek hassasiyetle izleyen Ryzen çiplerine gömülüdür. 
Gelişmiş öğrenme algoritması bu sinyalleri analiz eder ve performans ve enerji tüketimini en iyi duruma getirmek için gerçek zamanlı ve tahmini ayarlamalar yapar. SenseMI teknolojisi benzeri görülmemiş sistem verimliliği sağlar ve daha düşük ısı, daha düşük gürültü ve artan kararlılıkla ortaya çıkar.

 
 

 

Asus Gl702zc Amd Freesync 

ROG Strix GL702ZC, hızlı tempolu oyunlar için AMD FreeSync ™ ekran teknolojisini destekleyen geniş ekran paneli ile donatılmıştır. AMD FreeSync, gecikmeyi önlemek, kare hızı takılmasını en aza indirgemek ve ultra pürüzsüz görseller için görsel yırtılmayı ortadan kaldırmak üzere ekranın yenileme hızını grafik kartı ile senkronize eder. ROG Strix GL702ZC, DisplayPort ™ veya HDMI aracılığıyla AMD FreeSync destekli harici monitörlerle bile çalışır ve maksimum esneklik ile en yumuşak ve en hızlı oyun grafiklerinden yararlanmanıza olanak tanır.
*Donanımlar bölgenize ve modele göre değişiklik gösterebilir. 

 
 

Asus Gl702zc Muazzam Sanal Gerçeklik

AMD Radeon ™ GPU pürüzsüz, düşük gecikmeli ve takılmasız VR deneyimlerinden yararlanarak mükemmel sanal gerçeklik performansı için hız ve güç verimliliğini artırmaktadır.

 
 

 

Asus Gl702zc Oyun İçin Tasarlanmış Klavye

ROG Strix GL702ZC’nin oyun klavyesi şık kırmızı arka plan aydınlatması, özel olarak tasarlanmış WASD tuşları ve 1.6 mm’lik bir hareket mesafesi sunar. Mühendislik ekibimiz, 10 milyon tuş vuruşunun beklenen ömrüyle nihai dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayan titiz klavye testleri gerçekleştirir. ROG Strix GL702ZC, güvenebileceğiniz bir klavye ile sizi silahlandırmaktadır.
Anti-ghosting tuşlar, 30 tuşa aynı anda basarsanız bile komutların anında ve doğru bir şekilde yorumlanmasını sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı