Biyografi

Aslı Enver Murat Boz’dan Bir Türlü Vazgeçemiyor

​Sevilen çift oyuncu Aslı Enver ve ünlü popçu Murat Boz hakkında çıkan ayrılık dedikoduları vardı. Çift Instagram’hesabından fotoğraf paylaşarak iddiaları yalanlamıştı. Fakat çiftin yakın dostları iddiaları doğrulayarak Murat Boz’un ayrılmak istediğini söyledi.

Aslı Enver’le Murat Boz’ 1 senelik ilişkisi artık tamamen çıkmaz hale geldi. Boz, aşkı bitirmek isterken Enver ondan vazgeçemedi. Güzel oyuncu, 25 gün görüşmediği popçuyu ikna etse de çiftin dostları, ‘Murat için bu aşk artık bitti dedi.

AYRILIK İDDİALARINI YALANLAMAK İÇİN FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞLARDI

Yakışıklı popçu Murat Boz’la güzel oyuncu Aslı Enver’ aşkı, uzatmaları oynuyor. Gözde çift, ayrılık dedikodularına nokta koymak için geçtiğimiz gün aşk dolu paylaşımlar yapsa da işin ‘aslı’ hiç de öyle değil! Aşkları 2016’da rol aldıkları ‘Kardeşim Benim’ adlı filmin setinde başlayan ikili, artık yolun sonuna geldi. 

Sevgiler Günü’nü dahi ayrı geçiren ikili dost çevresinden alınan bilgiye göre çift, 25 günlük bir ayrılık yaşadı.

MURAT BOZ’UN SEVGİLİSİNE KARŞI HİSLERİ ZAYIFLADI

Ayrılık sebebi ise ne ihanet ne de şiddetli geçimsizlik. Ünlü çiftin ayrılığında Murat Boz’un Aslı Enver’e hislerin bitmesi etkili oldu. Boz, Enver’le ayrılık kararı aldıktan sonra Dominik’e gitti.

MURAT BOZ VE ASLI ENVER AŞKI UZATMALARI OYNUYOR

Bu arada Aslı Enver ise yeni dizinin çekimleriyle meşguldü. Güzel oyuncu, 25 gün Murat Boz’un kendini dinlemesine izin verdi. Çok sevdiği Boz’la ayrılmak istemeyen Aslı Enver, geçtiğimiz hafta ise yakışıklı popçuyu arayıp ondan aşklarına ikinci şans vermesini istedi.

Aslı Enver’e aşkı bitse de güzel oyuncuyu arkadaş olarak çok seven Boz, bunu duyunca Enver’in kariyerini düşünüp ayrılığı bir süreliğine askıya aldı. 

Fakat yine de Murat Boz’ çok yakın bir dostuna göre; bu ilişkinin sadece birkaç aylık ömrü kaldığını söyledi.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu