Kültür

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmi

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmi , Birbirini çok seven ve mutlu bir evlilikleri olan Kübra ve Ahmet’in hayatları anlam veremedikleri olaylar nedeniyle kabusa dönüşür

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmi Oyuncuları 

Tür: Korku / Süre: 86dk
Oyuncular: Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün, Recep Aktuğ, Şahin Sekman, polisiye filmler Fatih Dağıdır, Reyhan İlhan, Caner Gezen
Yönetmen: Biray Dalkıran
Senaryo: Biray Dalkıran
Yapımcı: Biray Dalkıran, Asuman Şener, Mert Güner
Görüntü Yönetmeni: Cihan Kahraman
Kurgu: Selçuk Erdin
Genel Koordinatör: A. Mert Gürkan
Yapım Koordinatörü: Moris Ç. Gargılı
Müzik: Gürkan Çakıcı
Ses Tasarım: Samet Önder
Araf 2

Araf 2 “Cin Bebek Doğuyor” Konusu
 

Birbirini çok seven ve mutlu bir evlilikleri olan Kübra ve Ahmet’in hayatları anlam veremedikleri olaylar nedeniyle kabusa dönüşür. Doktor, Kübra’ya sara canlı tv izle teşhisi koyarken; mahallenin imamı Kübra’ya cin musallat olduğunu iddia eder. Ahmet bu olanlara mantıklı bir açıklama bulmaya çalışırken, Kübra’nın babaannesinin ölmesi, kilitli bir dolapta yok edilemeyen bir muskanın bulunması, Kübra’nın günden güne kötüleşen hastalığı karşısında ne yapacağını bilemez. Karşı karşıya oldukları cin en acımasız cin kabilesi olan Cühenna Kabilesi’nin Padişahı’dır. 

Araf” efsanesi gümbür gümbür dönüyor!

2006 yılında vizyona giren ve girdiği ilk hafta gişede lider olan “Araf” efsanesi 12 yıl aradan sonra geri dönüyor. Yine Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği “Araf 2”; 4 Ocak cuma günü vizyona giriyor. Uzun süredir merakla beklenen ve şimdiden yılın en iyi korku filmi olacağının sinyallerini veren “Araf 2″den her gün yeni bir haber geliyor.

Ön izlemelerde sinemacılar tarafından çok beğenilen film, 247 kopyayla vizyona girecek ve neredeyse Türkiye’nin her yerine ulaşacak. 

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmi izle 

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmi  DÜNYAYA AÇILIYOR.

Geçtiğimiz günlerde Hollanda devlet televizyonu NOS TV’de geniş tanıtımı yapılan filmin yurt dışına da gösterime gireceği açıklanmıştı. Türkiye’de bu cuma gösterime girecek olan film, iki hafta sonra dünyaya açılacak. Suudi Arabistan, Bahreyn, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Irak, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Filistin, Katar, Suriye, Yemen, Fas, Cezayir, Tunus, Benin, Burkina Faso, Nijer, Kamerun, Gine, Senagal, Togo, Gabon, Kongo, Nijerya, Kenya ve Güney Afrika’da 18 Ocak’ta vizyonda olacak.  Hemen ardından da Amerika’da ve tüm dijital platformlarda (iTunes, Amazon, Google Play,..) yerini alacak. Avrupa ülkeleriyle de vizyon için şu an anlaşmalar yapılmaya devam ediliyor.

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmi  GERÇEK BİR CİN VAKASINDAN…

“Türkiye’den yaşanmış gerçek bir cin vakasından” olduğu belirtilen filmde konu edilen olay, paranormal olayları araştıran YouTube kanalı Bilinmeyen’in de ilgisini çekti ve kanal bu olay hakkında da bir araştırma videosu yayınlandı. Kısa sürede binlerce izlenmeye ulaşan videoya, yüzlerce yorum ve beğeni geldi. 

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor Filmi  ÜNLÜ OYUNCULAR

“Türk korku filmlerinde ünlü oyuncu olmaz” kuralını da yıkan “Araf 2″de başrollerde Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün, Recep Aktuğ, Şahin Sekman, Fatih Dağıdır ve Reyhan İlhan gibi ünlü ve başarılı isimler yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı