Teknoloji

Apple, iMac Pro’ya 256 GB RAM 4 TB SSD Ekleyerek Bir Masaüstü Canavarı Üretti

Dünyanın en büyük teknoloji üreticisi olarak bilinen Apple masa üstü sürümünde öyle bir bilgisayar piyasaya sürdü ki teknoloji meraklısı herkesin rüyalarını süsleyecek türden. Ancak fiyatı dudak uçuklatacak cinsten

Apple, 256GB RAM de dahil olmak üzere bugün iMac Pro’ya yeni yapılandırma seçenekleri ekliyor.

5.200 ABD Doları değerinde 256GB RAM ekleyerek piyasaya sürebileceğini belirtti (bir hatırlatma, iMac Pro Başlangıç Fiyatı 4999 ABD Doları
 

Ram Yükseltmek İçin Harcayacağınız Para İle İkinci Bir iMac Pro Satın Alabilirsiniz

Tek bir RAM yükseltmesinin maliyeti için ikinci bir iMac Pro satın alabilirsiniz. Bunu, Apple’ın diğer RAM güncellemelerine kıyasla perspektif olarak koymak için, iMac Pro varsayılan olarak 32 GB RAM ile birlikte gelir. 64 GB’ye yükseltmek 400 dolar, ekstra 128 GB’e yükseltmek ise 2 bin dolar. Bu iki fiyat da 256 GB’lık yeni seçenekle sunuluyor.

Ayrıca iMac Pro için yeni, nispeten ucuz 700 $ ‘lık bir yükseltme için 16GB belleğe sahip , yükseltilmiş bir Radeon Pro Vega 64X GPU. (Karşılaştırma için, iMac Pro varsayılan olarak Vega 56 GPU ile birlikte gelir ve Apple daha önce 550 ABD Doları karşılığında Vega 64 GPU seçeneği sunmuştur.)

Sonuç olarak, bu, tam donanımlı bir iMac Pro’yu (2,3 GHz 18 çekirdekli Intel Xeon W işlemciye, 256 GB RAM, 4 TB SSD depolama alanına ve Vega 64X GPU’ya) koyuyor – $ 15,699.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu