Kültür

Alişan Buse Varol Evliliği Davul Zurna Eşliğinde

Alişan Buse Varol Evliliği Davul Zurna Eşliğinde İki ünlü evlilik kararı aldı ve Şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol bu akşam nikah masasına oturuyor. Ünlü türkücü müstakbel eşini davul-zurna eşliğinde baba evinden aldı. Arkadaşlarıyla çiftetelli oynayıp göbek atan ünlü türkücü o anların sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü çift düğün öncesi objektiflere böyle yansıdı.

Şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol bu akşam nikah masasına oturuyor. Ünlü türkücü müstakbel eşini davul-zurna eşliğinde baba evinden aldı. Arkadaşlarıyla çiftetelli oynayıp göbek atan ünlü türkücü o anların sosyal medya hesabından paylaştı.  Ünlü çift düğün öncesi objektiflere böyle yansıdı.  
 

Şarkıcı Alişan ile Oyuncu Buse Varol Düğününden Görüntüler

Ünlü şarkıcı Alişan baba evinden oyuncu Buse Varolu davul zurna eşliğinde böyle aldı, Çiftetelli oynandı halay çekilde, Ünlü çiftin mutlulukları objektiflere böyle yansıdı.


 

Şarkıcı Alişan ile Oyuncu Buse Varol Düğününden Görüntüler 

Şarkıcı Alişan ile Oyuncu Buse Varol Düğününden Görüntüler 

Ünlü şarkıcı Alişan ile Ünlü Oyuncu Buse Varol düğün merasiminin olduğu salona girerken böyle görüntülendi, Her iki ismin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.


 

 

Medya Sıcak Takipte Bulundu 

İki ünlü çiftin düğününe medya mensupları yakından ilgi gösterdi, Sıcap takipte bulunan magazin medyası çiftin her anını kaydetti, Düğün merasimine siyasetçiler , iş dünyası ve ünlüler yoğun ilgi gösterdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu