Gap

Akçakale’ye Atanan Başhekim Dr Şeyhmus Göz Basını Davet Etti

Kısa bir süre önce Akçakale Devlet Hastanesi Başhekimliği görev yeri değiştirilen Dr. Yılmaz Gerger’in yerine bu göreve Dr. Şeyhmus Göz atandı. Ataması gerçekleştikten sonra basını davet eden başhekim ilçe devlet hastanesinin sorunlarını basına sordu

Kısa bir süre önce Akçakale Devlet Hastanesi Başhekimliği görev yeri değiştirilen Dr. Yılmaz Gerger’in yerine bu göreve Dr. Şeyhmus Göz atandı. Ataması gerçekleştikten sonra basını davet eden başhekim ilçe devlet hastanesinin sorunlarını basına sordu.

Kısa bir süre önce Akçakale Devlet Hastanesi Başhekimliği görev yeri değiştirilen Dr. Yılmaz Gerger’in yerine bu göreve Dr. Şeyhmus Göz atandı.

İlçede görev yapan yerel ve ulusal basınlan bir araya gelen Göz, Akçakale Devlet Hastanesiyle ilgili sorunların gazetecilerin dilinden dinledi.

Gazeteciler,  hastanede başta doktor eksikliği olmak üzere diyaliz ve yeni doğan ünitesi ve doğum hastanesiyle ilgili sorunları aktardı.

Gazetecilerin aktardığı sorunları dinleyip not eden Başhekim Göz, ilçedeki basın mensuplarıyla tanışmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Basın mensupları da Göz’e, davetinden dolayı teşekkürlerini sunarak yeni görevinde başarılar dilediler.

Editör Mehmet Yakan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu