Gap

Akçakale Belediyesi Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı

Akçakale Belediye Meclis Toplantı Salonunda, Belediye Meclis Başkanvekili Şerif Bozkurt’un başkanlığında Şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Akçakale Belediyesi Şubat ayı 1’nci olağan meclis toplantısı Meclis toplantı salonunda Belediye meclis üyelerinin,katılımıyla gerçekleştirildi. Meclis Başkanvekili Şerif Bozkurt tarafından açılan oturumda bir önceki toplantıya ait karar özetinin okunup oylanması ile başladı. Komisyondan gelen Komisyon raporları okunarak oylandı. Ardından Şubat ayı gündemi görüşülerek oylamaya sunuldu.
Akçakale Belediyesi Şubat 2017 1. Olağan meclis toplantısında görüşülen maddeler şöyle;
1-) Belediye Norm Kadro İhdası.
2-) Harran ilçesi Soylu Mahallesinin İlçemize Katılma talebi.
3-) Encümene Satış Yetkisi.
4-) Komisyon Raporları.
Bütün maddeler oybirliği ile kabul edilerek oturum kapatıldı.
Şubat Ayı Meclis Toplantısının sona ermesinden sonra söz alan Akçakale Belediye Meclis Başkanvekili Şerif Bozkurt; “Bu gün Akçakale Belediyesi olarak 2017 Şubat ayı meclis toplantımızı gerçekleştirdik; İlçemiz için önemli kararlar aldığımızı düşünüyorum. Şimdi ise nisan ayında ülkemizin geleceğini ilgilendiren yeni anayasa referandum seçimleri için Akçakale Belediye Başkanımız Sayın Abdülhakim Ayhan öncülüğünde ilçemizde “EVET” kampanyası başlatacağız. Bizlerde Belediye meclis üyeleri olarak kendi bölgelerimizde referandumda en yüksek oy oranını çıkarmak için canla başla çalışacağız. Tüm meclis üyesi arkadaşlarıma Akçakale Belediye Başkanımız Sayın Abdülhakim Ayhan adına şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Editör Ramazan Cengiz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu