Güncel

Ak parti’ye oy verin cennetin anahtarı cebinizdedir.

Ak partiye oy verin cennetin anahtarı cebinizdedir. ​Metin Baydilli’nin seçim bürosunda cennetin anahtarını dağıtıyorlar

Daha önce yaptığı basın açıklamaları ve katılıdığı televizyon progreamları ile Şanlıurfa’yı diğer eillere kötü gösteren Mustafa Göktaş isimli şahıs bu sefer de Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli için sahneye çıktı. Karaköprü Belediye Başkan Adayı Baydilli’ye oy isteyen Göktaş şu skandal sözlere imza attı.


“Analarım, bacılarım, Allah için peygamber için Metin Baydilli’ye destek çıkın. Benm 32 devlet gezdim.Sudan’a gittim polisler beni kapıda karşıladı. Beni Erdoğan vatandaşı olarak karşıladılar alıp Ömer Beşir’in yanına götürdüler. Orada bir ay kaldım.

Türkiye’nin 81 ili ve ilçesi 31 Mart’a Ak Parti’ye oy verin Erdoğan’a oy verin. Erdoğan’a oy verdikten sonra cennettin anahtarı cebinizdedir. Bunu iyi bilin… Tekrar karaköprü’ye; Badıllısı ile İzollusu ile analarım bacılarım, kirvem Metşn Baydilli’ye destek istiyorum.  Allah Paygamber için… Erdoğan olmazsa Türkiye Suriye gibi olur.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı