Güncel

AK Parti İl ve İlçe Aday İsimlerini Açıkladı!

AK Parti’nin büyükşehir belediye başkan adaylarını açıklanmasının ardından tüm gözler AK Parti’nin açıklayacağı ilçe adaylarına çevrildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ana kadar sadece 4 ilin ilçe adaylarını açıklarken, 2 ilin açıklanacağı tarihi ise duyurdu.

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerin yaklaşmaya başlamasıyla tüm vatandaşları heyecanlı bir bekleyiş sardı. Seçmenler, AK Parti belediye başkan adaylarının açıklanacağı günü yakından takip etmeye başladı.

 

AÇIKLANAN 4 İL!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu ana kadar partisinden sadece 4 ilin ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Erdoğan, katıldığı aday tanıtım toplantısında sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon ilçe adaylarını duyurdu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı 4 ilin ilçe adayları:
 

1-İSTANBUL

 

2-ANKARA

 

3-İZMİR

 

 

AÇIKLANMAYAN İLLER NE ZAMAN AÇIKLANACAK

Diğer illerin ilçe adaylarının ne zaman açıklanacağına dair AK Parti’den net bir açıklama gelmedi. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada bu hafta sonu Sakarya ve Kocaeli’yi açıklayacağını duyurdu.

İşte Erdoğan’ın o açıklaması: “Bu hafta sonu Kocaeli ve Sakarya bu şehirlere giderek milletimizin huzuruna adaylarımızı çıkartacağız.”

 
 

AKPARTİDEN GELEN RESMİ AÇIKLAMA

Öte yandan, diğer illerin ilçe adayları için bazı isimler konuşulsa da partiden resmi bir açıklama yapılmadı. AK Parti’nin diğer illerin ilçe adaylarını ne zaman açıklayacağı ise tüm vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı