Biyografi

Ağa’ya bu Yakışır

​Ünlü İş Adamı Ali Ağa oğlu Tarafından, Çırağ an Saray’ında yapılan ilk düğünde gelemeyen aile üyeleri için “İçimde ukde kaldı” deyip, Uludağ’da ikinci defa düğün yapıldı. Ağa oğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağa oğlu, kızı Sena ve damadı Koray için Uludağ’da ikinci defa görkemli düğün yapıldı. Çırağ an Saray’ındaki ilk düğüne gelemeyen aile üyeleri için Uludağ’da otel kapatıldı.

İki binden fazla ‘Ağaoğlu’nun katıldığı düğünde bu defada ‘Karadeniz’ havası esti.

ÇIRAĞINDAN SONRA ULUDAĞ

Ali ve Semra Ağaoğlu’nun kızı Sena Ağa oğlu ile Hülya ve Mustafa Kırcal’ın oğlu Koray Kırcal, 24 Aralık’ta Çırağ an Sarayında yapılan düğün töreninden sonra Uludağ’da aile bireyleri için ikinci bir düğün töreni yapılmış oldu.

Aile büyükleri Ömer Ağa oğlu, Rahmi Ağa oğlu, Hüseyin Ağa oğlu, Yakup Ağa oğlu, Fatma Çakır ve Nuri’ye Telli oğlu nikah şahitliğini yapmış olduğu ikinci düğünde Bursa Osmangazi Belediyesinden nikah memuru Erdal Geç genç çiftin nikahını kıydı. Nikah töreninden sonra 12 katlı pasta alkışlar eşliğinde kesildi. Daha sonra konuklar otelin terasında yapılan havai fişek gösterisini seyretti.

TAM BİR KARADENİZ GECESİ YAŞANDI

Trabzon başta olmak üzere Türkiye’nin birçok illinde yaşayan akrabaları Uludağ’da ağırlayan Ağa oğlu, misafirlerini düğüne özel Karadeniz yemekleri ikram yaptı. Gecede Trabzonlu sevilen sanatçı Onay Şahin sahne alırken, misafirler yöresel şarkılarla coşturdu. Ağa oğlu, başta annesi Asiye Ağa oğlu olmak üzere gece boyunca ailesi ve davetlilerle eğlendi.

ASIL DÜĞÜN İSE BUGÜN YAŞANDI

Ali Ağaoğlu’na İbrahimağaoğlu Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verildi. Ali Ağa oğlu Bütün ailem Çırağ an Saray’ındaki düğüne gelemediği için çok üzgündüm. Bu sebep den dolayı geleneksel Ağa oğlu aile buluşmamızı düğün ile taçlandırmaya karar verdim. Benim için asıl düğün bugün oldu. Hepinize geldiğiniz için minnettarım. Allah bana, benim en değerli varlığım olan ailemle bir arada olmayı nasip etti. 

Bugüne kadar çok ödül aldım fakat bu ödülün anlamı benim için çok başka.

Düğün eğlencesi geç saate kadar devam etti. Ayrıca, Ali Ağa oğlu düğün günü sabahı 2 bine yakın Ağa oğlu üyesi ile dağ yürüyüşü yaptıktan sonra, Ağa oğlu My Mountain otelin önünde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.


EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu