Güncel

Afrin Zaferi Çanakkale Şehitlerine Armağan Edildi

Afrin Zaferi Çanakkale Şehitlerine Armağan Edildi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin ve bölgesini terörden temizleme operasyonunun 57. gününde Sevindirici haber geldi. Afrin merkezi, 18 Mart Çanakkale Zaferinin anma gününde sabah 8:30da ele geçirildi. Afrin zaferi şehre bayrağı asan Mehmetçik tarafından Çanakkale Şehitlerine armağan edildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin ve bölgesini terörden temizleme operasyonunun 57. gününde Sevindirici haber geldi. Afrin merkezi, 18 Mart Çanakkale Zaferinin anma gününde sabah 8:30da ele geçirildi. Afrin zaferi şehre bayrağı asan Mehmetçik tarafından Çanakkale Şehitlerine armağan edildi.

57 gündür Süren Afrin harekatı bu sabah (18 Mart) saat 8:30 itibarıyla Afrin Merkezinin ele geçirilmesiyle taçlandı. TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan yaptığı açıklamada kahraman Mehmetçikleri tebrik ederek; “18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitlerimizi andığımız bu önemli günde bizleri bir kez daha sevinçlendiren kahraman Mehmetçiğimizden Afrin şehir merkezinde kontrolün sağlandığı haberini aldık. Mehmetçiğimiz de Çanakkale Şehitlerimizi unutmayarak bu Zaferi onlara hediye etti. Bizler de böylesi bir zaferle bizleri gururlandıran mehmetçiğimizi tebrik eder; dualarımızın her zaman onlarla olduğunu buradan iletmek isteriz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu