Biyografi

Acun Ilıcalı O Yarışmacıya ne Söyledi

Survivor’da Adem Kılıçcı ile Furkan Kızılay arasında tartışma çıktı. Duruma hemen müdahale yapan Acun Ilıcalı, Adem’i sert bir dille uyardı “Bundan sonra artık küfür duymak istemiyorum.

Survivor’da dün oyun alanında Furkan Kızılay’la yaşadığı tartışmada uygunsuz sözler söyleyen Adem Kılıççı’ya, Acun Ilıcalı’tarafından uyarı yapıldı.

Yarışma sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, Adem’e çok fena kızdı. Ilıcalı, “Soyut bir konu değil, somut bir konu. ‘Ben hakaret ettiğimi düşünmüyorum’ diyorsun, ben hakaret ettiğin konusunda eminim. ‘Öyle düşünmüyorum’ ne demek, zaten ediyorsun. Bundan sonra hiçbir şekilde küfür ya da küfürvari bir kelime duymayalım.

ACUN ILICALI HİÇBİR YARIŞMACIMIZ DİĞERİNE KÜFÜR EDEMEZ

Ilıcalı konuşmasına şöyle devam etti: Survivor’da bazıları sinirlerine hakim olamıyor. İnsanlara ağzından böyle bir şey kaçamaz. Hiçbir yarışmacımız diğerine küfür edemez. Bütün yarışmacılarımız bizim güvencemiz altında. Bundan sonra böyle şeyler olmasın.

ADEM FURKAN’IN AİLESİNE VEYA KENDİSİNE KESİNLİKLE HAKARET ETMEDİM

Adem Kılıççı, “Kurduğum cümle yanlış olduğu doğru. Kişinin şahsına hakaret yapmadım. ‘Boyundan büyük konuşuyorsun, adam ol’ anlamında söyledim. Refleks icabı ağzımızdan böyle şeyler çıkabiliyor. Ailesine, karakterine hakaret de yapmadım.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu