Biyografi

Acun Ilıcalı Bir Yarışmacının Daha İpini Çekti

​Survivor 2017’de bir eleme konseyi daha geride bıraktı. Elemeye çıkan 4 isimden biri olan Denisa yarışmadan ayrılan oldu.

TV8’in ve ekranların nefesleri kesen en heyecanlı yarışma programlarından biri olan Survivor’ 14. bölüm TV8 ekranlarında yayınlandı. Survivor son bölümde ise yarışma dan bir kişi daha ayrıldı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrası kazanan taraf ise Ünlüler olmuş du, Gönüllüler konseyde Erdi ve Denisa’nın ismini vermişti. İkinci dokunulmazlık oyunun da Gönüllüler üstünlük sağlamış, Ünlüler de Sabriye ile Adem’in ismini eleme potasına koymuştu. Dün akşamki elemede en az oyu alan Denisa olunca yarışmaya veda edenlerden oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve Gönüllüler eleme evveli ödül oyununa çıktılar. Yine çok zorlu bir parkurda mücadele eden her iki takımda gerilim yüksek düzeydeydi. Heyecan dolu oyunu Gönüller takımı kazandı ve ödülün sahibi oldular. İletişim Ödülü’nü kazanan Gönüllüler Takımı yarışmacıları, hayranlarından gelen mesajları okudu. Güzel mesajlar alan yarışmacıların mutlulukları yüzlerine yansımış oldu.

İLHAN VE FATİH ARASINDA BÜYÜK KAVGA

İlhan Mansız ve Fatih Hürkan ödül oyunu esnasında tartışma yaşandı. İkiliyi ayırmak için diğer yarışmacılar hemen araya girdi. Bu çabası yeterli olmaması ve İlhan ve Fatih’in tartışma yaşarken yere düşmesi gecenin dikkatlerden kaçmayan ayrıntılarından oldu. İkili diskalifiyenin eşiğinden son anda döndü.

ACUN’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ

TV 8 ekranlarına gelen Survivor yarışmasıyla ilgili birbirinden farklı ve ses getirecek açıklamalar yapan Acun Ilıcalı, ‘Survivor Panaroma’ programında büyük bir sürprize daha imzayı attı. 

Ilıcalı, bu sene Survivor’da ödül olarak yarışmacıları Venezuela’daki Los Roques isimli adaya götüreceklerini söyledi.

CAN ÇEKİŞEREK İFTARA GİRİYORUM

Survivor’da bu sene şartların neden daha çok ağırlaştığı konusunda bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, kendinden örnek vererek konuya açıklık getirmiş oldu. 

Yarışmacılardan Eser’in geçirdiği açlık kriziyle ilgili olarak, durumun bünyeden bünyeye farklılık göstereceğini söyleyen Ilıcalı, “Mesela ben Ramazan’da can çekişerek iftara giriyorum.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu