Biyografi

Acun Ilıcalı Beklenen İşte O Haberi Verdi

Survivor’da gönüllüler takımında mücadele veren Sadin, hanımının doğum yaptığı haberini aldı. Baba olduğunu öğrenen Sadin, işte o anda duygu dolu anlar yaşadı. Survivor’da yayınlanan bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı bu haftaki ikinci dokunulmazlık mücadelesi için karşı karşıya geldi.

Eleme konseyine kalacak 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanmış oldu.

BERNA VE ŞAHİKA ELEMEYE KALDI

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmaz oyununu ise Furkan Kızılay kazandı. Eleme konseyinde ünlüler takımından ismi en çok yazılan Berna ile Furkan’ın ismini verdiği Şahika Survivor’da elemeye kaldı. Bugün oynanacak ödül oyunundan sonra salı günü veda konseyi yapılacak. Böylece Çılgın Sedat, Sabriye, Berna ve Şahika’dan en az oyun alan Survivor’dan elenmiş olacak.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI: SADİN BABA OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Gönüllüler takımında olan Sadin Bakır ise Acun Ilıcalı ikinci çocuğunun dünyaya geldiğini açıkladı. Müjdeli haberi alır almaz Sadin gözyaşlarına hakim olamadı. Çocuğuna Ömer Seyit ismi verilen Sadin, “Günlerdir bu haberi bekliyordum. Şu an anlatılamaz bir mutluluk içerisindeyim. Vatana millete hayırlı bir evlat olarak yetişecek.

Daha sonra ise Acun Ilıcalı tarafından eşiyle konuşmasına izin verilen Sadin, ‘facetime’ görüşme neticesinde çocuklarının ve eşinin sağlıklı olduğunu öğrendi.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu