Kültür

Abm Yayınevi Kıds Bazaar’da Kitapseverlerle Buluşacak

Abm Yayınevi Kıds Bazaar’da Kitapseverlerle Buluşacak, Abm Yayınevi Yepyeni Kitaplarıyla Kıds Bazaar’da,Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmeyi hedefleyen abm Yayınevi yepyeni kitaplarıyla, 22 Mart’ta düzenlenecek Kids Bazaar etkinliğinde ebeveynler ve çocuklarla bir araya gelecek.


Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmeyi hedefleyen abm Yayınevi yepyeni kitaplarıyla, 22 Mart’ta düzenlenecek Kids Bazaar etkinliğinde ebeveynler ve çocuklarla bir araya gelecek. Bu yıl ikincisi düzenlenecek etkinlikte abm Yayınevi’nin yanı sıra alanında uzman kişiler ile bebek, çocuk, genç ve anne markaları da Zorlu PSM Meydan Fuaye alanında ebeveynler ile buluşacak.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Kids Bazaar, yine alanında uzman kişileri ve seçkin markaları ebeveynler ile bir araya getirecek. Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi, 22 Mart Perşembe günü Zorlu PSM Meydan Fuaye alanında gerçekleşecek Kids Bazaar etkinliğinde kitapseverlerle buluşacak. Uzman isimlerle söyleşilerin yanı sıra alışveriş şenliği havasında geçecek olan etkinlikte ziyaretçiler, abm Yayınevi’ni 17 numaralı stantta bulabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu