Güncel

Abdullah Gül İle İlgili Dedikodulara Son Noktayı Koydu

CHP Abdullah Gül açıklamalarına son noktayı koydu. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak da’ dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Abdullah Gül ile ilgili bir çalışmamız yok hiç olmadı


CHP  Abdullah Gül açıklamalarına son noktayı koydu.  CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP  gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak da’ dedi. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba  Abdullah Gül ile ilgili bir çalışmamız yok hiç olmadı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Twitter hesabından dedikodular ile ilgili açıklama yaptı.

YETER…

Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti. Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak da.”

Peş peşe Açıklamalar yapan CHP’li Vekillerden CHP’Lİ AĞBABA; Abdullah Gül adayımız değil hiç düşünmedik 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da Abdullah Gül’ün adaylığıyla ilgili konuştu. CHP’li Ağbaba, ‘Cumhuriyet Halk Partisi’nin gündeminde Abdullah Gül gibi bir tartışma yoktur, kendisi adayımız da değildir. CHP’ye yönelik günlerdir algı operasyonu sürdürenlere duyurulur’ dedi.

AKŞENER – KILIÇDAROĞLU GÖRÜŞMESİ BAŞLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in CHP Genel Merkezi’ndeki görüşmesi başladı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı