Güncel

6 Aylık Olan Bebekte Öyle Bir Şey Var ki

Avustralyalı bebek Alexis Bartlett’i görenler çok şaşırıyor şaşkınlıklarını ise gizleyemiyorlar. 6 aylık bebeğin ensesini geçen uzun ve gür saçlarına hiç kimse inanamıyor.

Avustralya’nın Sydney şehrinde olan 6 aylık bebek Alexis Bartlett, yaşıtlarına göre saçların çok uzun ve gür olması dikkat çekiyor. Doğduğunda bile uzun saçları olan Alexis’i, ailesi ilk olarak ultrasonda gördüğünde endişe olmuşlardı.

ENSESİNİ GEÇEN UZUN GÜR SAÇLARI VAR

Bebeğin saçlı olarak doğacağı ultrason da görüntüleriyle belli oldu. Fakat kimse 6 aylıkken, neredeyse ensesini geçen saç uzunluğuna sahip olacağını tahmin bile edilmemişti. Avustralyalı bebek dışarıya çıktığında dolgun ve parlak kahverengi saçlarıyla herkesin ilgi odağı oldu.

SAÇLARI BABASINDAN BİLE UZUN

İşin ironik kısmı ise, Alexis’in babası saçsız olması. Babasından gür saçları olan bebeğin, saçlarını annesi Nicola Bartlet’ten aldığı tahmin ediliyor.

AKTÖRLERE TAŞ ÇIKARIYOR

Bebeklerin saçlı doğması nadir görülen bir durum değil. Fakat pek çok bebeğin saçların gürleşmesi ve şekillenmesi seneler alabiliyor. Alexis’in şimdiden aktörlere taş çıkaracak saçlara sahip olması sosyal medyanın yoğun ilgisi oldu.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu