Kültür

​22 Şubat Perşembe, Divan Hotel – BTvizyon Gaziantep Toplantısı

22 Şubat Perşembe, Divan Gaziantep Hotel’de düzenleyeceğimiz BTvizyon Gaziantep Toplantısı etkinliğimizde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız


Bu yıl, BTvizyon Toplantısı Etkinlikleri 17. yılında Gaziantep’te sektör karar vericileri ve işinde bilişimi kullananları sektörün önde gelen ve yön veren firma yöneticileri ile bir kez daha bir araya getiriyor.

“BTvizyon Toplantıları” kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile paylaştıkları ortamlardır.

Divan Hotel – Gaziantep

22 Şubat, Perşembe / 09.25 – 13.40

BTvizyon Gaziantep Toplantımız 22 Şubat 2018 tarihinde Şölen Çikolata BT Operasyon Müdürü Ökkeş Bahar ve önde gelen teknoloji temsilcilerinin konuşmalarıyla gerçekleşecektir.

“BTvizyon Anadolu Toplantıları” kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile paylaştıkları ortamlardır.

En önemli amacı, kurumları farklı konular ile bir çatı altında toplamak, onları hedef kitleleri ile buluşturmak ve katılımcıların toplantılardan en güncel bilgileri bir arada edinerek ayrılmalarını sağlamaktır.

“BTvizyon Toplantıları” kapsamında, kurumlar kurulmuş hazır altyapıyı kullanarak ve Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi’nin geniş veritabanına dayalı pazarlama olanaklarından yararlanırlar.

2002 yılında başlayan “BTvizyon Toplantıları” büyük başarıları da beraberinde getirerek, farklı coğrafyalarda toplantılar gerçekleştirdi.

Editör: Ramazan CENGİZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı