Ekonomi

​%100 Dost Canlısı Done By Deer Artık Türkiye’de!

%100 dost canlısı Danimarka markası Done by Deer, hem çocukların hem de ebeveynlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığı ürünlerle artık Türkiye’de!

Çocuklar için harika tasarımlar, işlevsel ve güvenli olmalıdır. Ancak ebeveynler için estetik de önceliklidir. Tasarım, renkler ve malzemeler bebeğin duyularına ve gelişimine katkıda bulunmalı ancak aynı zamanda evin geri kalanına da uyum sağlamalıdır. %100 dost canlısı Danimarka markası Done by Deer, hem çocukların hem de ebeveynlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığı ürünlerle artık Türkiye’de!

Çocuklu yaşama geçince, eviniz artık eskisi gibi olmaktan çıkıyor. Bu nedenle dekorasyonu istediğiniz gibi tutmanız zor olabilir. Bir çocuğun oyuncaklarını ve eşyalarını göz önünde bulundurmak, onların eşyalarını sizinkilerle birleştirmek hiç kolay bir iş değildir. Tam da bu düşünceyle, Aralık 2014’te Danimarka’da kurulan Done by Deer, eviniz küçük meraklılar tarafından işgal edildiğinde bile zevkli ve düzenli bir alanı korumanızı sağlamak amacıyla modern çocuklu yaşam ürünleri sunuyor. Ayrıntılara karşı aşırı bir sevgiyle tasarlanan ve çocuklu yaşam için ilham verici fikirler bulacağınız Done by Deer, 19 ülkeden sonra artık Türkiye’de!

%100 Dost Canlısı Danimarka Tasarımı

Her bir ögeyi mükemmel kılmak için yenilikçi tasarımı, güvenliği ve renklerin cesur kullanımını birleştiren Done by Deer, çocukları göz önünde bulundurarak dekorasyonda dengeyi korumak isteyen ve Danimarka tasarımlarının sadeliğini takdir eden aileler için benzersiz alanlar yaratıyor. Modern İskandinav tasarımını bebekler ve çocuklar için keyifli ve eğlenceli özellikler ile birleştiren Done by Deer’in her bir ürünü %100 dost canlısıdır ve sıkı Avrupa güvenlik standartlarına uymak için detaylı testlerden geçirilmiştir. Yenilikçi tasarımlarıyla defalarca Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülen Done by Deer’in, bebek ve çocuklar için sunduğu uyku tekstili ürünlerinde de %100 Oeko-tex sertifikalı pamuk kullanılmaktadır.

Dengeli, Pratik ve Estetik İskandinav Stili

Kuzeyli tarzı, genellikle dengeli ve pratik bir yaşam biçimine odaklanır. Renkler, uyumlu bir atmosfer yaratan doğa ve çevre manzarasından ilham almıştır. Çocuk odasında da en önemli nokta, oyun oynama ve işlevsel dekor arasındaki doğru dengeyi bulmaktır. Çocuk odasını hem yetişkinler hem de çocuklar için olumlu ve rahatlatıcı bir atmosfere katkı sağlayacak şeyler ile çevrelemek önemlidir. Done by Deer’in koleksiyonunda yer alan zıt renk baskılarla karıştırılmış yumuşak tonlar ve farklı desenler, odaya eğlenceli detaylar ekler. Noktalar, balonlar ve grafik çizimler dünyayı keşfetmeye başlayan bebeğin genel deneyimini zenginleştirir. Pudra, mavi ve gri tonlar ise sıcak ve davetkar bir his oluşturur.

Yumuşak bir renk paletiyle kendine özgü çizgilere sahip Done by Deer’in tasarım müdürü Helene Hjorth ve ekibi, modern tasarım trendlerini belirlemek ve bunları yalnızca çocukların hayal gücünü körüklemekle kalmayan, aynı zamanda ev için modern tasarım parçaları olan ögelere dönüştürmek konusunda özel bir yeteneğe sahiptir.

Deer Dostları

Done by Deer dünyasında yer alan 7 karakter, birinin en yakın arkadaşı olmak için sabırsızlıkla bekler! Nereye giderseniz gidin bebeğinize tanıdık bir yüz olacak Deer dostları Elphee, Croco, Zebee, Antee, Ozzo, Raffi ve Nozo çocuğunuz bir arkadaşa ihtiyaç duyduğunda ya da eğlenmek istediğinde ona arkadaşlık eder. Yemek yemeyi eğlenceli hale dönüştürecek yemek setleri ve önlükler, bebeklerin ince motor becerilerini geliştirmek için özel olarak tasarlanan aktivite oyuncakları, yumuşacık Deer dostları, dağınıklığı organize etmenize yardımcı olacak şık saklama çözümleri, ihtiyacınız olan her şeyin yer aldığı alt değiştirme üniteleri ve özgün desenli uyku tekstili koleksiyonu ile Done by Deer, hem çocuklar hem de ebeveynler için işlevsel, güvenli ve estetik alanlar yaratacak.

Editör: Mehmet YAKAN

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu